Wszystko o problemach z męskością

7771-1071-ico-wu.jpg

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Seks, który w większości wypadków jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, kiedy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 demonów to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, erekcja,kamagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są także domowe metody leczenia kilku z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią seks, ale tych kilka dolegliwości może spowodować, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o metodach leczenia ich, jeśli już cię dopadną.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz tania kamagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują infekcje, z reguły znajdują się w jelicie grubym i są też w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli wypijasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również pogłębiają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.