Kilka trików na silniejszy wzwód

8485-6291-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Znanych jest parę prostych strategii, pozwalających osiągnąć mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz parę porad dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego kamagra tanio uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do penisa podczas stosunku. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.